26.9 C
Amaliáda
Σάββατο, 15 Ιουνίου, 2024
ΑρχικήΕιδήσειςΟι μαθητές που θα βραβευτούν για την διάκρισή τους στα Μαθηματικά

Οι μαθητές που θα βραβευτούν για την διάκρισή τους στα Μαθηματικά

Σχετικές ιστορίες

Πανηλειακό Σωματείο Καταστημάτων και Καταναλωτών Εστίασης και Διασκέδασης

Η προσωρινή Διοίκηση του Πανηλειακού Σωματείου Καταστημάτων και Καταναλωτών...

Ο Θ. Θεοδωρακόπουλος στον ‘Ηφαιστο Ήλιδας

Η νεοσύστατη ομάδα ποδοσφαίρου του Ηφαίστου Ήλιδας ανακοίνωσε τη...

Γενική Συνέλευση στον Ολυμπιακό Σαβαλίων

Τρίτο κάλεσμα για Γενική Συνέλευση στον Ολυμπιακό Σαβαλίων με...

Εξετάσεις για τον Σακχαρώδη Διαβήτη στο Νοσοκομείο Κρεστένων

Με μεγάλη συμμετοχή πραγματοποιήθηκε το πρωί του Σαββάτου 15...

Μουσική εκδήλωση στον Άγιο Σπυρίδωνα Πύργου

Το Μουσικό Σχολείο Άμφισσας πηγαίνει στον Πύργο Ηλείας!!! Σε μια...
spot_img

ΡΑΒΕΥΣΗ ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ «ΘΑΛΗΣ», «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ « και «ΖΟΥΝΗΣ»

Το Παράρτημα Ηλείας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας «Ιππίας ο Ηλείος» διοργανώνει το Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 7:00 μ.μ. στο Αμφιθέατρο της Περιφερειακής Ενότητας Ηλείας εκδήλωση βράβευσης μαθητών που διακρίθηκαν στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς «Ευκλείδης», «Θαλής», «Δ. Ζούνης», της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας.
Η εκδήλωση είναι αφιερωμένη στη ζωή και το έργο του Αριστείδη Πάλλα, Μαθηματικού από τη Ζαχάρω.
Ομιλητές στην εκδήλωση θα είναι:
· Δρούτσας Παναγιώτης Μαθηματικός (Α΄ Αντιπρόεδρος της Ε.Μ.Ε.), με θέμα: «Η προσφορά του Αριστείδη Πάλλα στην Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία»
· Χρονόπουλος Τάκης Μαθηματικός, με θέμα: «Ο Αριστείδης Πάλλας και οι Μαθηματικοί Διαγωνισμοί».

ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ «ΘΑΛΗΣ»

  1. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΒΡΑΜΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
  2. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΔΩΝΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ
  3. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  4. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΡΦΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΒΑΛΙΩΝ
  5. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  6. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  7. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΟΡΟΖΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  8. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΖΗΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ
  9. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  10. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  11. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΓΑΛΑΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  12. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΝΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  13. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ
  14. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  15. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  16. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΤΡΙΓΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  17. Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΦΛΕΣΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  18. Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  19. Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  20. Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΛΤΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  21. Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  22. Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΥΖΗ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  23. Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΓΚΑΦΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  24. Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΠΕΡΚΟΥΤΑΚΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  25. Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
  26. Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  27. Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΣΟΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  28. Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  29. Α ́ ΛΥΚΕΙΟΥ ΖΕΡΒΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  30. Α ́ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΠΕΡΚΟΥΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  31. Α ́ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  32. Β ́ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  33. Β ́ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  34. Β ́ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  35. Β ́ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
  36. Β ́ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  37. Γ ́ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ»

  1. Β ́ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  2. Β ́ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  3. Β ́ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  4. Β ́ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΓΑΛΑΝΗ- ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  5. Β ́ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΦΛΕΣΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  6. Γ ́ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΠΕΡΚΟΥΤΑΚΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  7. Γ ́ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΣΟΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  8. Α ́ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΠΕΡΚΟΥΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  9. Α ́ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  10. Β ́ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  11. Β ́ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  12. Β ́ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
  13. Γ ́ ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ «Δ. ΖΟΥΝΗΣ»

  1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  2. ΜΠΕΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  3. ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  4. ΤΖΟΪΤΗ ΑΝΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  5. ΤΖΟΪΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  6. ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΧΑΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  8. ΣΙΔΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  9. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  10. ΚΡΕΚΟΥΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  11. ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  12. ΤΣΙΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  13. ΜΟΛΥΜΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ
  14. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
  15. ΚΑΡΤΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  16. ΖΩΓΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  17. MARIA ATINA IORDACHE 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  18. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
  19. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ
    20. ΚΑΓΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
spot_img

Εγγραφείτε

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Παραλάβετε καθημερνά την εφημερίδα Ενημέρωση στο σπίτι ή στο γραφείο

Τελευταίες Δημοσιεύσεις

error: Το περιεχόμενο προστατεύεται!!