18.7 C
Amaliáda
Τρίτη, 23 Απριλίου, 2024
ΑρχικήΕιδήσειςΤο πρόγραμμα της αγωνιστικής 30-31 Μαρτίου 2024 στα τοπικά πρωταθλήματα και των...

Το πρόγραμμα της αγωνιστικής 30-31 Μαρτίου 2024 στα τοπικά πρωταθλήματα και των πλέι οφ της Α’ Κατηγορίας

Σχετικές ιστορίες

Δράσεις και εκδηλώσεις σήμερα Τρίτη 23-4-2024 στην Ηλεία

ΤΡΙΤΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 Προγραμματισμένες διακοπές υδροδότησης στις Κοινότητες Νεοχωρίου,...

Σαν Σήμερα 23 Απριλίου

22 Απριλίου | 23 Απριλίου | 24 Απριλίου Γεγονότα 215 π.Χ....

Διόρθωση πληθυσμού σε Ροβιάτα και Σαβάλια

Δημοσιεύτηκαν στην Εφημερίδα της Κυβέρνησης τα αποτελέσματα της Απογραφής...

Τεστ Παπ από το Δίκτυο Μαιών Αμαλιάδας στην Αρχαία Ολυμπία

Ο Δήμος Αρχαίας Ολυμπίας, μέσω του Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας και του Κέντρου Κοινότητας, σε...

Πασχαλινό παζάρι στο 6ο Δημοτικό Σχολείο Πύργου

Από τον Σεπτέμβριο της φετινής σχολικής χρονιάς το 6ο...
spot_img

Το πρόγραμμα αγώνων των τοπικών πρωταθλημάτων της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηλείας για το Σάββατο 30 και την Κυριακή 31 Μαρτίου 2024. λόγω της άμεσης έναρξης των αγώνων πλέι οφ της Α’ Κατηγορίας μεταβλήθηκε και διαμορφώθηκε ως εξής:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 – 4:00 μ.μ.
Ξενοφών Κρεστένων – Ολυμπιακός Σαβαλίων
Δόξα Νέας Μανωλάδας – Αίας Γαστούνης
Ηλειακός Λεχαινών – Πήγασος Πρασίνου
Αστέρας Αμαλιάδας – Θύελλα Πύργου
Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου – Απόλλων Νέας Φιγαλείας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 – 4:00 μ.μ.
Θύελλα Καρδαμά – Ηλειακός Βαρθολομιού
Α.Ο. Κάστρου – Ολυμπιάδα Γουμέρου
Α.Ο. Μακρισίων – Κένταυρος Σωστίου 3-0 α.α.
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 – 4:00 μ.μ.
Κεραυνός Χειμαδιού – Μυρσιναϊκός Μυρσίνης
Πρόοδος Σαλμώνης – Δαφνί Ανδραβίδας
Πέλοπας Πύργου – Διγενής Χαριάς

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 – 11:00 π.μ.
Αλφειός Επιταλίου – Κεραυνός Βρίνας
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 – 11:00 μ.
Α.Ο. Ανδρίτσαινας 2023 – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Α.Ο. Αγίου Γεωργίου – Αλφειονίδα Αλφειούσας
Άγιος Δημήτριος Πουρναρίου – Αργοναύτης Κατακώλου
Α.Π.Ο. Ώλενας – Νέος Ατρόμητος Λασταιίκων
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 – 4:00 μ.μ.
Π.Α.Σ. Πύργου 2023 – Πέλοπας Πελοπίου

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 – 11:00 μ.
Ερμής Πύργου – Λέοντες Αμαλιάδας
Εθνικός Γερακίου – Αετός Κέντρου
Ίφιτος Καλυβίων Ήλιδας – Αετός Αλποχωρίου
Α.Π.Ο. Κουρτεσίου – Αίολος Πύργου
Άρης Δήμητρας – Δόξα Ελαιώνα 3-0 α.α.
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 – 4:00 μ.μ.
Ατρόμητος Καβασίλων – Προοδευτική Μανωλάδας

Οι ημερομηνίες διεξαγωγής των πλέι οφ της Α’ Κατηγορίας
Α’ ΦΑΣΗ:
1η αγωνιστική: Τετάρτη 3 Απριλίου 2024
2η αγωνιστική: Σάββατο 6 – Κυριακή 7 Απριλίου 2024
3 η αγωνιστική: Τρίτη 9 Απριλίου 2024

Β’ ΦΑΣΗ
1η αγωνιστική: Κυριακή 14 Απριλίου 2024
2η αγωνιστική: Τετάρτη 17 Απριλίου 2024
3η αγωνιστική: Κυριακή 21 Απριλίου 2024

spot_img

Εγγραφείτε

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Παραλάβετε καθημερνά την εφημερίδα Ενημέρωση στο σπίτι ή στο γραφείο

Τελευταίες Δημοσιεύσεις

error: Το περιεχόμενο προστατεύεται!!