22.7 C
Amaliáda
Δευτέρα, 15 Απριλίου, 2024
ΑρχικήΕιδήσειςΑθλητισμόςΌλοι οι σκόρερ του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας Ηλείας

Όλοι οι σκόρερ του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας Ηλείας

Σχετικές ιστορίες

Δωρεάν ράπιντ τεστ στην Ηλεία τη Τρίτη 16 Απριλίου

ΗΛΕΙΑ ΤΡΙΤΗ   16/4 Ανοιχτή Δειγματοληψία στον Πύργο στο...

Ο Δήμος Ήλιδας ανέδειξε το μεγαλείο της Αρχαίας Ήλιδας

Ο Δήμος Ήλιδας ανέδειξε το μεγαλείο της Αρχαίας Ήλιδας,...

Δράση του Κέντρου Πρόληψης στο Δημοτικό Σχολείο Πανόπουλου

Ολοκληρώθηκε την Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 το πρόγραμμα προαγωγής...

Συγκέντρωση τροφίμων από τον Σύλλογο Νέων Καταραχίου Πύργου

Ο Σύλλογος Νέων Καταραχίου Πύργου «Η Αγία Μαρίνα» συγκεντρώνει...

Εκδήλωση παρουσίασης βιβλίου από τον Όμιλο Φίλων Δημοτικής Βιβλιοθήκης Λεχαινών

Ο Όμιλος Φίλων Δημοτικής Βιβλιοθήκης Λεχαινών διοργανώνει εκδήλωση για...
spot_img

15 ΤΕΡΜΑΤΑ: Ανδρεόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών 13 – Αστέρας Αμαλιάδας 2), Κωνσταντόπουλος Π. (Ξενοφών Κρεστένων)

11 ΤΕΡΜΑΤΑ: Σταθάτος (Θύελλα Πύργου)

10 ΤΕΡΜΑΤΑ: Καράμπελας (Θύελλα Πύργου), Μπατζακόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας)

9 ΤΕΡΜΑΤΑ: Τζανέτος (Θύελλα Πύργου), Χατζηαράπης (Ολυμπιακός Σαβαλίων)

7 ΤΕΡΜΑΤΑ: Μπινιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Ραυτόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας)

6 ΤΕΡΜΑΤΑ: Καπετανάκης (Πανηλειακός Πύργου), Μηλαδόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Πυρρής (Ηλειακός Λεχαινών)

5 ΤΕΡΜΑΤΑ: Αντωνόπουλος Αθ. (Ηλειακός Λεχαινών), Κουρούβανης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Οικονομίδης (Πανηλειακός Πύργου), Ρούνης (Θύελλα Πύργου), Σέφα (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου)

4 ΤΕΡΜΑΤΑ: Αγκόλι (Θύελλα Πύργου), Βασιλόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Γκίνης (Αίας Γαστούνης), Γκρίλλας (Αστέρας Αμαλιάδας), Δούλος (Ηλειακός Λεχαινών), Κακόγιαννος (Πανηλειακός Πύργου), Κολτσίδας (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Κύτταρης Χ. (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Μουτσάι (Αίας Γαστούνης), Παντελής (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Τσάκος (Αστέρας Αμαλιάδας)

3 ΤΕΡΜΑΤΑ: Γιαννόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Διονυσόπουλος Βαγ. (Ξενοφών Κρεστένων), Δρακόπουλος Γ. (Ξενοφών Κρεστένων), Καλογερόπουλος Φ. (Ηλειακός Λεχαινών), Λούσκος Γ. (Πανηλειακός Πύργου), Μπακατσέλος (Ξενοφών Κρεστένων), Μπατζαλής (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μπουρούκης (Θύελλα Πύργου), Πολίτης (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Τσουκαλάς (Δόξα Νέας Μανωλάδας)

2 ΤΕΡΜΑΤΑ: Γεωργίου (Πήγασος Πρασίνου), Γιούρτας (Πήγασος Πρασίνου), Κανάνι (Πανηλειακός Πύργου), Καραβούλιας (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Καρακατσάνης (Θύελλα Πύργου), Κούντουρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Κουτσογιαννόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Παναγιωτόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Τριανταφύλλης (Θύελλα Πύργου), Τσαγκάρης (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Τσάλας (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Τσίγκληρας (Ξενοφών Κρεστένων), Φριντζήλας (Δόξα Νέας Μανωλάδας),

1 ΤΕΡΜΑ: Αστερόπουλος (Ξενοφών Κρεστένων), Βλασσόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Βράπι (Θύελλα Πύργου), Γιαννικόπουλος Π. (Πήγασος Πρασίνου), Γιαννόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Γκούσκος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Δαλαβούρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Δρακόπουλος Θ. (Ξενοφών Κρεστένων), Ζωγόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας), Θεοφιλόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Καμαρά (Πήγασος Πρασίνου), Κασσιανός Δ. (Αστέρας Αμαλιάδας), Κατσιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Κουλούρης (Πανηλειακός Πύργου), Κρίκος (Ξενοφών Κρεστένων), Κυριαζής (Αστέρας Αμαλιάδας), Κωστόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Λαμπρόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Λιούρης (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μάης (Ηλειακός Λεχαινών), Μαρνέρας (Πήγασος Πρασίνου), Μαρκόπουλος Μ. (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μένα (Πανηλειακός Πύργου) Μουσερής (Ηλειακός Λεχαινών), Μπακουλάτι (Πανηλειακός Πύργου), Μπαρδούσης (Ηλειακός Λεχαινών), Μπέριος (Ξενοφών Κρεστένων), Κούντουρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Κουρούβανης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Κράγκαρης (Αίας Γαστούνης), Κωστόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Λιαρόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Λιούρης (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μπινιάρης (Αίας Γαστούνης) Μπουγονικολός (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Νικολακόπουλος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Νικολακόπουλος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Πανόπουλος (Αίας Γαστούνης), Παπασωτηρίου (Ηλειακός Λεχαινών), Παρασκευόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Πεσκελίδης (Θύελλα Πύργου), Πλάκας (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Σαπουτζάκης Π, (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Σιούλας (Αίας Γαστούνης), Σκοζάι (Ξενοφών Κρεστένων), Σταματελάτος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Στεφέν (Πανηλειακός Πύργου), Τσακοπιάκος (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Τσιτσιρόπουλος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Τσουραμάνης (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Τούγκι (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Χαραλαμπόπουλος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου)

ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Λούσκος (Πανηλειακός Πύργου), Μπινιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Μπουγονικολός (Ολυμπιακός Σαβαλίων)

spot_img

Εγγραφείτε

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Παραλάβετε καθημερνά την εφημερίδα Ενημέρωση στο σπίτι ή στο γραφείο

Τελευταίες Δημοσιεύσεις

error: Το περιεχόμενο προστατεύεται!!