18.7 C
Amaliáda
Τρίτη, 23 Απριλίου, 2024
ΑρχικήΑθλητισμόςΠοδόσφαιροΌλοι οι σκόρερ του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας Ηλείας

Όλοι οι σκόρερ του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας Ηλείας

Σχετικές ιστορίες

Δράσεις και εκδηλώσεις σήμερα Τρίτη 23-4-2024 στην Ηλεία

ΤΡΙΤΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 Προγραμματισμένες διακοπές υδροδότησης στις Κοινότητες Νεοχωρίου,...

Σαν Σήμερα 23 Απριλίου

22 Απριλίου | 23 Απριλίου | 24 Απριλίου Γεγονότα 215 π.Χ....

Διόρθωση πληθυσμού σε Ροβιάτα και Σαβάλια

Δημοσιεύτηκαν στην Εφημερίδα της Κυβέρνησης τα αποτελέσματα της Απογραφής...

Τεστ Παπ από το Δίκτυο Μαιών Αμαλιάδας στην Αρχαία Ολυμπία

Ο Δήμος Αρχαίας Ολυμπίας, μέσω του Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας και του Κέντρου Κοινότητας, σε...

Πασχαλινό παζάρι στο 6ο Δημοτικό Σχολείο Πύργου

Από τον Σεπτέμβριο της φετινής σχολικής χρονιάς το 6ο...
spot_img

19 ΤΕΡΜΑΤΑ: Ανδρεόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών 13 – Αστέρας Αμαλιάδας 6)

17 ΤΕΡΜΑΤΑ: Κωνσταντόπουλος Π. (Ξενοφών Κρεστένων)

14 ΤΕΡΜΑΤΑ: Καράμπελας (Θύελλα Πύργου)

11 ΤΕΡΜΑΤΑ: Σταθάτος (Θύελλα Πύργου)


10 ΤΕΡΜΑΤΑ: Μπατζακόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας)

9 ΤΕΡΜΑΤΑ: Τζανέτος (Θύελλα Πύργου), Χατζηαράπης (Ολυμπιακός Σαβαλίων)

7 ΤΕΡΜΑΤΑ: Αντωνόπουλος Αθ. (Ηλειακός Λεχαινών), Μηλαδόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Μπινιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Ραυτόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας)

6 ΤΕΡΜΑΤΑ: Καπετανάκης (Πανηλειακός Πύργου), Μουτσάι (Αίας Γαστούνης), Πυρρής (Ηλειακός Λεχαινών), Σέφα (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου)

5 ΤΕΡΜΑΤΑ: Κακόγιαννος (Πανηλειακός Πύργου), Κουρούβανης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Κύτταρης Χ. (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Οικονομίδης (Πανηλειακός Πύργου), Ρούνης (Θύελλα Πύργου), Τσάκος (Αστέρας Αμαλιάδας)

4 ΤΕΡΜΑΤΑ: Αγκόλι (Θύελλα Πύργου), Βασιλόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Γιούρτας (Πήγασος Πρασίνου), Γκίνης (Αίας Γαστούνης), Γκρίλλας (Αστέρας Αμαλιάδας), Δούλος (Ηλειακός Λεχαινών), Κολτσίδας (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Παντελής (Δόξα Νέας Μανωλάδας)

3 ΤΕΡΜΑΤΑ: Γιαννόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Διονυσόπουλος Βαγ. (Ξενοφών Κρεστένων), Δρακόπουλος Γ. (Ξενοφών Κρεστένων), Καλογερόπουλος Φ. (Ηλειακός Λεχαινών), Λούσκος Γ. (Πανηλειακός Πύργου), Μπακατσέλος (Ξενοφών Κρεστένων), Μπατζαλής (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μπουρούκης (Θύελλα Πύργου), Πολίτης (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Τσουκαλάς (Δόξα Νέας Μανωλάδας)

2 ΤΕΡΜΑΤΑ: Βράπι (Θύελλα Πύργου), Γεωργίου (Πήγασος Πρασίνου), Κανάνι (Πανηλειακός Πύργου), Καραβούλιας (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Καρακατσάνης (Θύελλα Πύργου), Κούντουρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Κουτσογιαννόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Μπέριος (Ξενοφών Κρεστένων), Νικολόπουλος Γ. (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Παναγιωτόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Τριανταφύλλης (Θύελλα Πύργου), Τσαγκάρης (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Τσάλας (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Τσίγκληρας (Ξενοφών Κρεστένων), Φριντζήλας (Δόξα Νέας Μανωλάδας),

1 ΤΕΡΜΑ: Αστερόπουλος (Ξενοφών Κρεστένων), Βλασσόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Γιαννικόπουλος Π. (Πήγασος Πρασίνου), Γιαννόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Γκούσκος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Δαλαβούρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Δρακόπουλος Θ. (Ξενοφών Κρεστένων), Ζωγόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας), Θεοφιλόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Καλογερόπουλος (Αίας Γαστούνης), Καμαρά (Πήγασος Πρασίνου), Κασσιανός Δ. (Αστέρας Αμαλιάδας), Κατσιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Κουλούρης (Πανηλειακός Πύργου), Κρίκος (Ξενοφών Κρεστένων), Κυριαζής (Αστέρας Αμαλιάδας), Κωστόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Λαμπρόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Λιούρης (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μάης (Ηλειακός Λεχαινών), Μαρνέρας (Πήγασος Πρασίνου), Μαρκόπουλος Μ. (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μένα (Πανηλειακός Πύργου) Μουσερής (Ηλειακός Λεχαινών), Μπακουλάτι (Πανηλειακός Πύργου), Μπαρδούσης (Ηλειακός Λεχαινών), Κούντουρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Κουρούβανης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Κράγκαρης (Αίας Γαστούνης), Κωστόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Λιαρόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Λιούρης (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μπινιάρης (Αίας Γαστούνης) Μπουγονικολός (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Νικολακόπουλος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Νικολακόπουλος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Πανόπουλος (Αίας Γαστούνης), Παπασωτηρίου (Ηλειακός Λεχαινών), Παρασκευόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Πεσκελίδης (Θύελλα Πύργου), Πλάκας (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Ρωμαίος (Πήγασος Πρασίνου), Σαπουτζάκης Π, (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Σιούλας (Αίας Γαστούνης), Σκοζάι (Ξενοφών Κρεστένων), Σταματελάτος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Στεφέν (Πανηλειακός Πύργου), Τσακοπιάκος (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Τσιτσιρόπουλος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Τσουραμάνης (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Τούγκι (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Χαραλαμπόπουλος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου)

ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Λούσκος (Πανηλειακός Πύργου), Μπινιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Μπουγονικολός (Ολυμπιακός Σαβαλίων)

spot_img

Εγγραφείτε

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Παραλάβετε καθημερνά την εφημερίδα Ενημέρωση στο σπίτι ή στο γραφείο

Τελευταίες Δημοσιεύσεις

error: Το περιεχόμενο προστατεύεται!!