24.7 C
Amaliáda
Δευτέρα, 24 Ιουνίου, 2024
ΑρχικήΑθλητισμόςΠοδόσφαιροΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣΗ 10/01/2024

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣΗ 10/01/2024

Σχετικές ιστορίες

Πανηγυρίζει ο Ναός στο Κοιμητήριο του Καλίτσα

Την Κυριακή 30 Ιουνίου 2024 πανηγυρίζει ο Ιερός Ναός...

Ευρωπαϊκό Εκπαιδευτικό Σεμινάριο στο 1ο Λύκειο Αμαλιάδας

Στα πλαίσια του Ευρωπαϊκού Εκπαιδευτικού Προγράμματος Erasmus+ και με...

Διαιτητής ορκίστηκε Αξιωματικός του Λιμενικού Σώματος

Η διαιτητής ποδοσφαίρου της ΕΠΣ Ηλείας Βασιλική (Βίκη) Στασινοπούλου,...

Η “Αλυσίδα” στο “Σινέ Ρόδον” στον Σταφιδόκαμπο

Η μαύρη κωμωδία «Αλυσίδα» του Ηλείου Γιάννη Γαλανόπουλου θα...

Που θα γίνουν ράπιντ τεστ την Τρίτη 25-6-2024 στην Ηλεία

Αμαλιάδα, Συνεδριακό Κέντρο, 08:30-14:30 Πύργος, Γενικό Νοσοκομείο, 08:30-14:30 Πύργος, Αποστολική...
spot_img

O Ενωσιακός Προπονητής των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Ηλείας ανακοινώνει τους παρακάτω ποδοσφαιριστές της (K-14) και (K-16), για τον αγώνα της TEΤΑΡΤΗΣ 10/01/2024για την 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΣΤΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟ στα πλαίσια της Α ΦΑΣΗΣ του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
Ώρα Αγώνα: 11:00 :(K-14)
14:40: (K-16)ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΚΤΕΛ ΠΥΡΓΟΥ 06:45
– ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΚΟΥΡΟΥΤΑΣ 06:55
– ΔΙΑΣΤΡΑΥΡΩΣΗ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 07:05
– ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ («ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ») 07:15
– ΛΙΜΑΝΙ ΚΥΛΛΗΝΗΣ 07:20

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τηλ.6932638386

Κ-14

1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΒΑΡΔΑ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ
3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΦΝΗ
4 ΓΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΜΗΣ
5 ΖΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
6 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΑΦΝΗ
7 ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΙΟΛΟΣ
8 ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν ΜΑΝΩΛΑΔΑ
9 ΛΟΥΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
10 ΜΥΛΩΝΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΡΜΗΣ
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
12 ΣΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΡΔΑ
13 ΣΚΡΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΚΟΣ
14 ΣΟΛΩΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΑΦΝΗ
15 ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΖΑΧΑΡΩ
16 ΣΥΝΑΔΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΡΜΗΣ
17 ΧΡΕΠΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΔΑΦΝΗ
18 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

Κ-16

ΕΠΙΘΕΤΟ
ΟΝΟΜΑ
ΕΤΟΣ ΟΜΑΔΑ
1 ΑΛΤΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2008 ΖΑΧΑΡΩ
2 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 ΑΙΟΛΟΣ
3 ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2009 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
4 ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2008 ΣΑΒΑΛΙΑ
5 ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΕΙΚΩΝ
6 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2008 ΑΟ. ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ
7 ΓΚΟΥΒΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2009 ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
8 ΓΚΟΥΒΙΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2009 ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
9 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 Ν ΜΑΝΩΛΑΔΑ
10 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2009 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
11 ΣΙΝΑΝΙ ΛΕΟ 2008 ΖΑΧΑΡΩ
12 ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2008 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΕΙΚΩΝ
13 ΞΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2009 ΞΕΝΟΦΩΝ
14 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
15 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
16 ΣΟΥΜΠΑΣΙ ΑΚΙΜ 2008 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
17 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2008 ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ
18 ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 2008 ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

spot_img

Εγγραφείτε

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Παραλάβετε καθημερνά την εφημερίδα Ενημέρωση στο σπίτι ή στο γραφείο

Τελευταίες Δημοσιεύσεις

error: Το περιεχόμενο προστατεύεται!!