21.9 C
Amaliáda
Τρίτη, 25 Ιουνίου, 2024
ΑρχικήΕιδήσειςΑθλητισμόςΌλοι οι σκόρερ της Α’ Κατηγορίας Ηλείας

Όλοι οι σκόρερ της Α’ Κατηγορίας Ηλείας

Σχετικές ιστορίες

Πανηγυρίζει ο Ναός στο Κοιμητήριο του Καλίτσα

Την Κυριακή 30 Ιουνίου 2024 πανηγυρίζει ο Ιερός Ναός...

Ευρωπαϊκό Εκπαιδευτικό Σεμινάριο στο 1ο Λύκειο Αμαλιάδας

Στα πλαίσια του Ευρωπαϊκού Εκπαιδευτικού Προγράμματος Erasmus+ και με...

Διαιτητής ορκίστηκε Αξιωματικός του Λιμενικού Σώματος

Η διαιτητής ποδοσφαίρου της ΕΠΣ Ηλείας Βασιλική (Βίκη) Στασινοπούλου,...

Η “Αλυσίδα” στο “Σινέ Ρόδον” στον Σταφιδόκαμπο

Η μαύρη κωμωδία «Αλυσίδα» του Ηλείου Γιάννη Γαλανόπουλου θα...

Που θα γίνουν ράπιντ τεστ την Τρίτη 25-6-2024 στην Ηλεία

Αμαλιάδα, Συνεδριακό Κέντρο, 08:30-14:30 Πύργος, Γενικό Νοσοκομείο, 08:30-14:30 Πύργος, Αποστολική...
spot_img

14 ΤΕΡΜΑΤΑ: Ανδρεόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών 13 – Αστέρας Αμαλιάδας 1)

12 ΤΕΡΜΑΤΑ: Κωνσταντόπουλος Π. (Ξενοφών Κρεστένων)

10 ΤΕΡΜΑΤΑ: Καράμπελας (Θύελλα Πύργου)

9 ΤΕΡΜΑΤΑ: Μπατζακόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας), Σταθάτος (Θύελλα Πύργου)

7 ΤΕΡΜΑΤΑ: Μπινιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας)

6 ΤΕΡΜΑΤΑ: Τζανέτος (Θύελλα Πύργου), Χατζηαράπης (Ολυμπιακός Σαβαλίων)

5 ΤΕΡΜΑΤΑ: Κουρούβανης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Οικονομίδης (Πανηλειακός Πύργου), Ρούνης (Θύελλα Πύργου)

4 ΤΕΡΜΑΤΑ: Αγκόλι (Θύελλα Πύργου), Βασιλόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Κακόγιαννος (Πανηλειακός Πύργου), Κολτσίδας (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Κύτταρης Χ. (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Μηλαδόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Μουτσάι (Αίας Γαστούνης), Πυρρής (Ηλειακός Λεχαινών), Ραυτόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας), Σέφα (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου)

3 ΤΕΡΜΑΤΑ: Γιαννόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Γκίνης (Αίας Γαστούνης), Γκρίλλας (Αστέρας Αμαλιάδας), Διονυσόπουλος Βαγ. (Ξενοφών Κρεστένων), Δρακόπουλος Γ. (Ξενοφών Κρεστένων), Καπετανάκης (Πανηλειακός Πύργου), Λούσκος Γ. (Πανηλειακός Πύργου), Μπουρούκης (Θύελλα Πύργου), Πολίτης (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Τσάκος (Αστέρας Αμαλιάδας), Τσουκαλάς (Δόξα Νέας Μανωλάδας)

2 ΤΕΡΜΑΤΑ: Αντωνόπουλος Αθ. (Ηλειακός Λεχαινών), Γεωργίου (Πήγασος Πρασίνου), Γιούρτας (Πήγασος Πρασίνου), Κανάνι (Πανηλειακός Πύργου), Καραβούλιας (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Καρακατσάνης (Θύελλα Πύργου), Κούντουρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Κουτσογιαννόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Μπακατσέλος (Ξενοφών Κρεστένων), Μπατζαλής (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Παντελής (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Τριανταφύλλης (Θύελλα Πύργου), Τσαγκάρης (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου)

1 ΤΕΡΜΑ: Αστερόπουλος (Ξενοφών Κρεστένων), Βράπι (Θύελλα Πύργου), Γιαννικόπουλος Π. (Πήγασος Πρασίνου), Γιαννόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Γκούσκος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Δαλαβούρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Δούλος (Ηλειακός Λεχαινών), Δρακόπουλος Θ. (Ξενοφών Κρεστένων), Ζωγόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας), Καμαρά (Πήγασος Πρασίνου), Κατσιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Κουλούρης (Πανηλειακός Πύργου), Κρίκος (Ξενοφών Κρεστένων), Κυριαζής (Αστέρας Αμαλιάδας), Κωστόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Λαμπρόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Λιούρης (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μάης (Ηλειακός Λεχαινών), Μαρνέρας (Πήγασος Πρασίνου), Μαρκόπουλος Μ. (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μένα (Πανηλειακός Πύργου) Μουσερής (Ηλειακός Λεχαινών), Μπακουλάτι (Πανηλειακός Πύργου), Μπαρδούσης (Ηλειακός Λεχαινών), Μπέριος (Ξενοφών Κρεστένων), Κούντουρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Κουρούβανης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Κράγκαρης (Αίας Γαστούνης), Λιαρόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Λιούρης (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μπινιάρης (Αίας Γαστούνης) Μπουγονικολός (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Νικολακόπουλος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Νικολακόπουλος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Πανόπουλος (Αίας Γαστούνης), Παντελής (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Παπασωτηρίου (Ηλειακός Λεχαινών), Παναγιωτόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Παρασκευόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Πεσκελίδης (Θύελλα Πύργου), Πλάκας (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Σαπουτζάκης Π, (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Σιούλας (Αίας Γαστούνης), Σκοζάι (Ξενοφών Κρεστένων), Σταματελάτος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Στεφέν (Πανηλειακός Πύργου), Τσακοπιάκος (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Τσάλας (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Τσίγκληρας (Ξενοφών Κρεστένων), Τσιτσιρόπουλος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Τσουραμάνης (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Τούγκι (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Φριντζήλας (Δόξα Νέας Μανωλάδας)μ Χαραλαμπόπουλος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου)

ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Λούσκος (Πανηλειακός Πύργου), Μπινιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Μπουγονικολός (Ολυμπιακός Σαβαλίων)

spot_img

Εγγραφείτε

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Παραλάβετε καθημερνά την εφημερίδα Ενημέρωση στο σπίτι ή στο γραφείο

Τελευταίες Δημοσιεύσεις

error: Το περιεχόμενο προστατεύεται!!