24.5 C
Amaliáda
Πέμπτη, 25 Ιουλίου, 2024
ΑρχικήΕιδήσειςΑθλητισμόςΌλοι οι σκόρερ του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας Ηλείας

Όλοι οι σκόρερ του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας Ηλείας

Σχετικές ιστορίες

Δράσεις και εκδηλώσεις σήμερα 25 Ιουλίου 2024 στην Ηλεία

ΠΕΜΠΤΗ 25 ΙΟΥΛΙΟΥ 2024 Όρθρος και η Θεία Λειτουργία προεξάρχοντος...

Σαν Σήμερα 25 Ιουλίου

24 Ιουλίου | 25 Ιουλίου | 26 Ιουλίου Η 25η...

Στα Τρίκαλα για το Κύπελλο Μπάσκετ ο Κόροιβος

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των αγώνων για το Κύπελλο Μπάσκετ...

Ανάρτηση Γαλάζιας Σημαίας στην Κουρούτα

Με έναν ξεχωριστό τρόπο επέλεξε ο Δήμος Ήλιδας να...

Εμβολιασμοί σε παιδιά Ρομά Δήμου Πύργου

Ο Δήμος Πύργου, μέσω του διευρυμένου Κέντρου Κοινότητας με...
spot_img

15 ΤΕΡΜΑΤΑ: Ανδρεόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών 13 – Αστέρας Αμαλιάδας 2)

13 ΤΕΡΜΑΤΑ: Κωνσταντόπουλος Π. (Ξενοφών Κρεστένων)

10 ΤΕΡΜΑΤΑ: Καράμπελας (Θύελλα Πύργου), Μπατζακόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας)

9 ΤΕΡΜΑΤΑ: Σταθάτος (Θύελλα Πύργου)

7 ΤΕΡΜΑΤΑ: Μπινιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Ραυτόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας), Χατζηαράπης (Ολυμπιακός Σαβαλίων)

6 ΤΕΡΜΑΤΑ: Πυρρής (Ηλειακός Λεχαινών), Τζανέτος (Θύελλα Πύργου)

5 ΤΕΡΜΑΤΑ: Καπετανάκης (Πανηλειακός Πύργου), Κουρούβανης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Μηλαδόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Οικονομίδης (Πανηλειακός Πύργου), Ρούνης (Θύελλα Πύργου),

4 ΤΕΡΜΑΤΑ: Αγκόλι (Θύελλα Πύργου), Αντωνόπουλος Αθ. (Ηλειακός Λεχαινών), Βασιλόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Γκίνης (Αίας Γαστούνης), Γκρίλλας (Αστέρας Αμαλιάδας), Δούλος (Ηλειακός Λεχαινών), Κακόγιαννος (Πανηλειακός Πύργου), Κολτσίδας (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Κύτταρης Χ. (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Μουτσάι (Αίας Γαστούνης), Παντελής (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Σέφα (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Τσάκος (Αστέρας Αμαλιάδας)

3 ΤΕΡΜΑΤΑ: Γιαννόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Διονυσόπουλος Βαγ. (Ξενοφών Κρεστένων), Δρακόπουλος Γ. (Ξενοφών Κρεστένων), Καλογερόπουλος Φ. (Ηλειακός Λεχαινών), Λούσκος Γ. (Πανηλειακός Πύργου), Μπατζαλής (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μπουρούκης (Θύελλα Πύργου), Πολίτης (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Τσουκαλάς (Δόξα Νέας Μανωλάδας)

2 ΤΕΡΜΑΤΑ: Γεωργίου (Πήγασος Πρασίνου), Γιούρτας (Πήγασος Πρασίνου), Κανάνι (Πανηλειακός Πύργου), Καραβούλιας (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Καρακατσάνης (Θύελλα Πύργου), Κούντουρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Κουτσογιαννόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Μπακατσέλος (Ξενοφών Κρεστένων), Παναγιωτόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Τριανταφύλλης (Θύελλα Πύργου), Τσαγκάρης (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Τσάλας (Ολυμπιακός Σαβαλίων)

1 ΤΕΡΜΑ: Αστερόπουλος (Ξενοφών Κρεστένων), Βλασσόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Βράπι (Θύελλα Πύργου), Γιαννικόπουλος Π. (Πήγασος Πρασίνου), Γιαννόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Γκούσκος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Δαλαβούρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Δρακόπουλος Θ. (Ξενοφών Κρεστένων), Ζωγόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας), Θεοφιλόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Καμαρά (Πήγασος Πρασίνου), Κατσιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Κουλούρης (Πανηλειακός Πύργου), Κρίκος (Ξενοφών Κρεστένων), Κυριαζής (Αστέρας Αμαλιάδας), Κωστόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Λαμπρόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Λιούρης (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μάης (Ηλειακός Λεχαινών), Μαρνέρας (Πήγασος Πρασίνου), Μαρκόπουλος Μ. (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μένα (Πανηλειακός Πύργου) Μουσερής (Ηλειακός Λεχαινών), Μπακουλάτι (Πανηλειακός Πύργου), Μπαρδούσης (Ηλειακός Λεχαινών), Μπέριος (Ξενοφών Κρεστένων), Κούντουρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Κουρούβανης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Κράγκαρης (Αίας Γαστούνης), Κωστόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Λιαρόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Λιούρης (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μπινιάρης (Αίας Γαστούνης) Μπουγονικολός (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Νικολακόπουλος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Νικολακόπουλος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Πανόπουλος (Αίας Γαστούνης), Παπασωτηρίου (Ηλειακός Λεχαινών), Παρασκευόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Πεσκελίδης (Θύελλα Πύργου), Πλάκας (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Σαπουτζάκης Π, (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Σιούλας (Αίας Γαστούνης), Σκοζάι (Ξενοφών Κρεστένων), Σταματελάτος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Στεφέν (Πανηλειακός Πύργου), Τσακοπιάκος (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Τσίγκληρας (Ξενοφών Κρεστένων), Τσιτσιρόπουλος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Τσουραμάνης (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Τούγκι (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Φριντζήλας (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Χαραλαμπόπουλος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου)

ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Λούσκος (Πανηλειακός Πύργου), Μπινιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Μπουγονικολός (Ολυμπιακός Σαβαλίων)

spot_img

Εγγραφείτε

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Παραλάβετε καθημερνά την εφημερίδα Ενημέρωση στο σπίτι ή στο γραφείο

Τελευταίες Δημοσιεύσεις

error: Το περιεχόμενο προστατεύεται!!