22.7 C
Amaliáda
Δευτέρα, 15 Απριλίου, 2024
ΑρχικήΕιδήσειςΑθλητισμόςΌλοι οι σκόρερ της Α' Κατηγορίας Ηλείας

Όλοι οι σκόρερ της Α’ Κατηγορίας Ηλείας

Σχετικές ιστορίες

Δωρεάν ράπιντ τετσ στην Ηλεία τη Τρίτη 16 Απριλίου

ΗΛΕΙΑ ΤΡΙΤΗ   16/4 Ανοιχτή Δειγματοληψία στον Πύργο στο...

Ο Δήμος Ήλιδας ανέδειξε το μεγαλείο της Αρχαίας Ήλιδας

Ο Δήμος Ήλιδας ανέδειξε το μεγαλείο της Αρχαίας Ήλιδας,...

Δράση του Κέντρου Πρόληψης στο Δημοτικό Σχολείο Πανόπουλου

Ολοκληρώθηκε την Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 το πρόγραμμα προαγωγής...

Συγκέντρωση τροφίμων από τον Σύλλογο Νέων Καταραχίου Πύργου

Ο Σύλλογος Νέων Καταραχίου Πύργου «Η Αγία Μαρίνα» συγκεντρώνει...

Εκδήλωση παρουσίασης βιβλίου από τον Όμιλο Φίλων Δημοτικής Βιβλιοθήκης Λεχαινών

Ο Όμιλος Φίλων Δημοτικής Βιβλιοθήκης Λεχαινών διοργανώνει εκδήλωση για...
spot_img

15 ΤΕΡΜΑΤΑ: Ανδρεόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών 13 – Αστέρας Αμαλιάδας 2)

12 ΤΕΡΜΑΤΑ: Κωνσταντόπουλος Π. (Ξενοφών Κρεστένων)

10 ΤΕΡΜΑΤΑ: Καράμπελας (Θύελλα Πύργου), Μπατζακόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας)

9 ΤΕΡΜΑΤΑ: Σταθάτος (Θύελλα Πύργου)

7 ΤΕΡΜΑΤΑ: Μπινιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας)

6 ΤΕΡΜΑΤΑ: Πυρρής (Ηλειακός Λεχαινών), Ραυτόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας), Τζανέτος (Θύελλα Πύργου), Χατζηαράπης (Ολυμπιακός Σαβαλίων)

5 ΤΕΡΜΑΤΑ: Κουρούβανης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Οικονομίδης (Πανηλειακός Πύργου), Ρούνης (Θύελλα Πύργου),

4 ΤΕΡΜΑΤΑ: Αγκόλι (Θύελλα Πύργου), Βασιλόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Γκρίλλας (Αστέρας Αμαλιάδας), Κακόγιαννος (Πανηλειακός Πύργου), Κολτσίδας (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Κύτταρης Χ. (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Μηλαδόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Μουτσάι (Αίας Γαστούνης), Σέφα (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου)

3 ΤΕΡΜΑΤΑ: Αντωνόπουλος Αθ. (Ηλειακός Λεχαινών), Γιαννόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Γκίνης (Αίας Γαστούνης), Διονυσόπουλος Βαγ. (Ξενοφών Κρεστένων), Δρακόπουλος Γ. (Ξενοφών Κρεστένων), Καπετανάκης (Πανηλειακός Πύργου), Λούσκος Γ. (Πανηλειακός Πύργου), Μπουρούκης (Θύελλα Πύργου), Πολίτης (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Τσάκος (Αστέρας Αμαλιάδας), Τσουκαλάς (Δόξα Νέας Μανωλάδας)

2 ΤΕΡΜΑΤΑ: Γεωργίου (Πήγασος Πρασίνου), Γιούρτας (Πήγασος Πρασίνου), Κανάνι (Πανηλειακός Πύργου), Καραβούλιας (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Καρακατσάνης (Θύελλα Πύργου), Κούντουρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Κουτσογιαννόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Μπακατσέλος (Ξενοφών Κρεστένων), Μπατζαλής (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Παναγιωτόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Παντελής (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Τριανταφύλλης (Θύελλα Πύργου), Τσαγκάρης (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου)

1 ΤΕΡΜΑ: Αστερόπουλος (Ξενοφών Κρεστένων), Βράπι (Θύελλα Πύργου), Γιαννικόπουλος Π. (Πήγασος Πρασίνου), Γιαννόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Γκούσκος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Δαλαβούρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Δούλος (Ηλειακός Λεχαινών), Δρακόπουλος Θ. (Ξενοφών Κρεστένων), Ζωγόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας), Καλογερόπουλος Φ. (Ηλειακός Λεχαινών), Καμαρά (Πήγασος Πρασίνου), Κατσιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Κουλούρης (Πανηλειακός Πύργου), Κρίκος (Ξενοφών Κρεστένων), Κυριαζής (Αστέρας Αμαλιάδας), Κωστόπουλος (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Λαμπρόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Λιούρης (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μάης (Ηλειακός Λεχαινών), Μαρνέρας (Πήγασος Πρασίνου), Μαρκόπουλος Μ. (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μένα (Πανηλειακός Πύργου) Μουσερής (Ηλειακός Λεχαινών), Μπακουλάτι (Πανηλειακός Πύργου), Μπαρδούσης (Ηλειακός Λεχαινών), Μπέριος (Ξενοφών Κρεστένων), Κούντουρας (Αστέρας Αμαλιάδας), Κουρούβανης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Κράγκαρης (Αίας Γαστούνης), Λιαρόπουλος (Πήγασος Πρασίνου), Λιούρης (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Μπινιάρης (Αίας Γαστούνης) Μπουγονικολός (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Νικολακόπουλος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Νικολακόπουλος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Πανόπουλος (Αίας Γαστούνης), Παντελής (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Παπασωτηρίου (Ηλειακός Λεχαινών), Παρασκευόπουλος (Ηλειακός Λεχαινών), Πεσκελίδης (Θύελλα Πύργου), Πλάκας (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Σαπουτζάκης Π, (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Σιούλας (Αίας Γαστούνης), Σκοζάι (Ξενοφών Κρεστένων), Σταματελάτος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Στεφέν (Πανηλειακός Πύργου), Τσακοπιάκος (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Τσάλας (Ολυμπιακός Σαβαλίων), Τσίγκληρας (Ξενοφών Κρεστένων), Τσιτσιρόπουλος (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Τσουραμάνης (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου), Τούγκι (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Φριντζήλας (Δόξα Νέας Μανωλάδας)μ Χαραλαμπόπουλος (Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου)

ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Λούσκος (Πανηλειακός Πύργου), Μπινιώρης (Απόλλων Νέας Φιγαλείας), Μπουγονικολός (Ολυμπιακός Σαβαλίων)

spot_img

Εγγραφείτε

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Παραλάβετε καθημερνά την εφημερίδα Ενημέρωση στο σπίτι ή στο γραφείο

Τελευταίες Δημοσιεύσεις

error: Το περιεχόμενο προστατεύεται!!