26.6 C
Amaliáda
Κυριακή, 21 Ιουλίου, 2024
ΑρχικήΕιδήσειςΟι μαθητές της Ηλείας που βραβεύονται στα Μαθηματικά

Οι μαθητές της Ηλείας που βραβεύονται στα Μαθηματικά

Σχετικές ιστορίες

Πολύ υψηλός ο κίνδυνος εκδήλωσης πυρκαγιάς τη Δευτέρα 22 Ιουλίου 2024 στην Ηλεία

Πολύ υψηλός (βαθμός επικινδυνότητας 4) θα είναι ο κίνδυνος...

Τουρνουά ποδοσφαίρου στην άμμο στην Κουρούτα

Τριήμερο τουρνουά ποδοσφαίρου στην άμμο Beach Soccer θα διεξαχθεί...

Σε λειτουργία ο σεισμολογικός σταθμός Βαρθολομιού

Άμεση ήταν η ανταπόκριση του Γεωδυναμικού Ινστιτούτου Αθηνών στο...

Τουρνουά μπάσκετ 3Χ3 στη Βάρδα

Τουρνουά μπάσκετ ομάδων 3Χ3 θα πραγματοποιηθεί στη Βάρδα, στον...

Δράσεις και εκδηλώσεις σήμερα 21-7-2024 στην Ηλεία

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΙΟΥΛΙΟΥ 2024 Προγραμματισμένη διακοπή ηλεκτρικού ρεύματος στην περιοχή...
spot_img

Το Παράρτημα Ηλείας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας «Ιππίας ο Ηλείος» διοργανώνει το Σάββατο 22 Ιουνίου 2024 και ώρα 7:00 μ,μ, στον Πύργο (Αμφιθέατρο Περιφερειακής Ενότητας Ηλείας) εκδήλωση βράβευσης μαθητών που διακρίθηκαν στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΩΝ «ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ»

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
α/α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Σχολείο προέλευσης ΤΑΞΗ
1 Ραζής Ροβέρτος Δημοτικό Σχολείο Ρίζας Ζακύνθου ΣΤ΄ Δημοτικού
2 Σωτηρόπουλος Δημήτριος 2ο Δημοτικό Σχολείο Αμαλιάδας Γ΄ Δημοτικού
3 Παναγιωτάρας Βλάσιος 2ο Δημοτικό Σχολείο Αμαλιάδας Γ΄ Δημοτικού
4 Ζιάκας Μάριος -Ιωάννης 2ο Δημοτικό Σχολείο Λεχαινών Δ΄ Δημοτικού
5 Αθανασόπουλος Θεόδωρος 2o Δημοτικό Σχολείο Αμαλιάδας Γ΄ Δημοτικού
6 Σκλάβου Αγγελική 1o Δημοτικό Σχολείο Αμαλιάδας Β Δημοτικού
7 Σκλάβος Γεώργιος 2o Γυμνάσιο Αμαλιάδας Γ Γυμνασίου
8 Αλεξόπουλος Αλέξης 2o Γυμνάσιο Αμαλιάδας Β Γυμνασίου
9 Κοσμοπούλου Μαρία-‘Αννα 1ο Γυμνάσιο Αμαλιάδας Α Γυμνασίου
10 Αγγελόπουλος Νικόλαος 2ο Δημοτικό Λεχαινών Ε Δημοτικού
11 Δημόπουλος Περικλής 2ο Γυμνάσιο Αμαλιάδας Β Γυμνασίου
12 Λουρίδας Δημήτριος-Εφραίμ 1o Δημοτικό Σχολείο Αμαλιάδας Ε Δημοτικού
13 Ζωγόπουλος Βασίλειος 2ο Δημοτικό Σχολείο Λεχαινών ΣΤ Δημοτικού
14 Τσόπελα Παναγιώτα 1ο Γυμνάσιο Αμαλιαδας Γ Γυμνασίου

    ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ         
α/α Επώνυμο μαθητή  Όνομα μαθητή    Σχολείο προέλευσης  ΤΑΞΗ
1   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ  Α Γυμνασίου
2   ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ  Γ Γυμνασίου
3   ΚΟΛΟΣΑΚΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1o Δ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   Ε Δημοτικού
4   ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ    ΦΩΤΕΙΝΗ 1o Δ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   Δ Δημοτικού
5   ΚΑΓΙΑΣ  ΦΩΤΙΟΣ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   Α Γυμνασίου
6   ΣΠΥΡΑΤΟΣ    ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ   ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   Β Γυμνασίου
7   ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ    2o Δ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   Β Δημοτικού
8   ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΥ   ΚΑΤΕΡΙΝΑ    2o Δ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   Β Δημοτικού
9   ΚΩΣΤΑΚΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  2o Δ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   Β Δημοτικού
10  ΤΣΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    1o Δ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   Δ Δημοτικού
11  ΛΟΥΡΜΠΑΣ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ   2o Δ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   ΣΤ Δημοτικού
12  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2o Δ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   Γ Δημοτικού
13  ΜΟΥΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2o Δ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   Γ Δημοτικού
14  ΤΣΑΟΥΣΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2o Δ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   Δ Δημοτικού
15  ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΝΑ    2ο Δ.Σ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ    ΣΤ Δημοτικού
16  ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΟΛΓΑ    2ο Δ.Σ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ    Ε Δημοτικού
17  ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 2ο Δ.Σ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ    Γ Δημοτικού
18  ΚΟΝΤΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   Β Γυμνασίου


    ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΥΡΓΟΥ            
α/α Επώνυμο μαθητή  Όνομα μαθητή    Σχολείο προέλευσης  ΤΑΞΗ
1   ΣΤΟΚΕΡ-ΚΟΛΟΣΚΟΠΗ    ΛΕΪΛΑ-ΑΙΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΖΑΧΑΡΩΣ    Δ Δημοτικού
2   ΔΡΕ ΧΡΥΣΑΪΔΑ    6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ  ΣΤ Δημοτικού
3   ΔΡΕΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ  Β Δημοτικού
4   ΒΑΡΔΑΜΙΔΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΣ  Δ Δημοτικού
5   ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ  Δ Δημοτικού
6   ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ  Β Δημοτικού
7   ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ  Β Δημοτικού
8   ΣΤΡΙΓΓΑΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ  Β Γυμνασίου
9   ΤΣΙΠΟΛΙΤΗ   ΚΑΛΛΙΟΠΗ    4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ  Ε Δημοτικού
10  ΚΟΥΖΗ   ΕΛΕΝΗ   3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ  Γ Γυμνασίου
11  ΠΙΠΠΑ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ  Α Γυμνασίου
12  ΛΙΑΡΟΜΑΤΗ   ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ  Α Γυμνασίου
13  ΛΙΑΡΟΜΑΤΗ   ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ  Α Γυμνασίου
14  ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ   ΗΛΙΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ  Γ Δημοτικού
15  ΜΑΡΙΤΣΑΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ  Β Δημοτικού
16  ΜΠΕΡΚΟΥΤΑΚΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ  Γ Γυμνασίου
17  ΜΩΡΑΪΤΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΖΑΧΑΡΩΣ    ΣΤ Δημοτικού
18  ΜΩΡΑΪΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΖΑΧΑΡΩΣ    Δ Δημοτικού
19  ΠΟΥΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ  Γ Δημοτικού
20  ΤΖΑΜΑΛΗΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ  Ε Δημοτικού
21  ΤΖΑΜΑΛΗΣ    ΦΙΛΙΠΠΟΣ    6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ  Β Δημοτικού




ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΙΚΡΟΥ ΕΥΚΛΕΙΔΗ                    

α/α ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε1 ΦΛΑΒΙΟ ΠΑΓΙΟ
2 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
3 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΜΑΡΙΛΟΥ
4 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΣΚΟΥΝΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
5 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤ1 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤ2 ΠΕΠΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
7 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤ2 ΦΥΤΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
8 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε1 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
9 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΑΝΑΗ
10 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤ1 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
11 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤ2 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΗ
12 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
14 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ
16 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤ1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤ2 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
20 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΣ
21 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
22 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΣΚΟΥΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
23 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
24 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΤΑΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
25 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε1 ΚΟΝΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
26 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ
27 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε3 ΚΩΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
28 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤ1 ΓΚΟΥΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
29 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤ2 ΤΟΛΙΑ ΘΕΝΙΑ
30 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤ3 ΛΙΑΤΟΥ ΒΑΣΙΑ
31 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
32 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
33 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε ΣΑΡΓΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
34 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε1 ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
35 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε1 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙOΣ
36 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε1 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
37 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
38 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε3 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΦΩΤΗΣ
39 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε3 ΡΕΒΕΛΟΥ ΙΡΙΣ
40 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε3 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
41 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε3 ΠΙΡΙΑ ΕΣΙΕΝ
42 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΛΙΚΩΜΟΥ Ε ΠΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
43 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΛΙΚΩΜΟΥ ΣΤ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΑΡΙΑ
44 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ-ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΣΤ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
45 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΖΑΧΑΡΩΣ Ε1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
46 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΖΑΧΑΡΩΣ Ε2 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
47 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΖΑΧΑΡΩΣ Ε3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
48 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΖΑΧΑΡΩΣ Ε3 ΠΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
49 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΣΤ1 ΚΑΛΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
50 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΣΤ2 ΚΟΣΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
51 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΣΤ3 ΣΕΒΕΝΤΕΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
52 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Ε1 ΖΟΥΜΠΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
53 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Ε2 ΜΑΣΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
54 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ1 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ -ΝΕΚΤΑΡΙΑ
55 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ2 ΛΟΥΝΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
56 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ2 ΜΑΡΓΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
57 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Ε1 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
58 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Ε2 ΞΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
59 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Ε2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
60 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Ε2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
61 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ1 ΒΑΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
62 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
63 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ1 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
64 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ1 ΧΑΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
65 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ2 ΓΟΥΕΙ ΤΕΧΑΝ
66 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ2 ΚΡΙΣΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
67 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ2 ΡΟΥΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ
68 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Ε1 ΧΑΡΙΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
69 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Ε2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
70 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ1 ΑΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
71 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ2 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΔΑΦΝΗ
72 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ2 ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑ
73 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ2 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
74 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
75 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ2 ΣΑΚΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
76 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ2 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
77 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Ε1 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
78 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Ε1 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
79 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Ε1 ΚΛΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
80 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Ε2 ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
81 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Ε2 ΛΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ-ΣΩΚΡΑΤΗΣ
82 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
83 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤ2 ΞΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
84 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΓΕΙΟΥ Ε ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
85 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΓΕΙΟΥ ΣΤ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
86 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Ε2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
87 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Ε2 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΑ
88 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Ε2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
89 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Ε2 ΓΙΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
90 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Ε2 ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
91 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΣΤ ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
92 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΡΣΙΝΗΣ Ε ΦΛΙΑΤΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
93 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΣΤ ΓΚΑΤΖΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
94 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Ε ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
95 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗ ΣΤ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
96 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Ε ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
97 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΣΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ
98 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ Ε ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
99 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ Ε ΣΤΡΙΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
100 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΣΤ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
101 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΣΤ ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ
102 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΣΤ ΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
103 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΣΤ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ
104 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΣΤ ΦΛΙΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
105 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ Ε1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
106 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ Ε2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
107 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΣΤ1 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
108 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΛΟΠΙΟΥ Ε ΚΑΜΠΙΛΑΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
109 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΛΟΠΙΟΥ ΣΤ ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
110 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΛΟΠΙΟΥ ΣΤ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ
111 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΛΟΠΙΟΥ ΣΤ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
112 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΛΟΠΙΟΥ ΣΤ ΚΑΜΠΙΛΑΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
113 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΛΟΠΙΟΥ ΣΤ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
114 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΛΟΠΙΟΥ ΣΤ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
115 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε1 ΔΗΛΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
116 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε2 ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΟΣ
117 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Ε3 ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
118 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤ1 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
119 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤ1 ΔΡΕ ΧΡΥΣΑΪΔΑ
120 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤ2 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
121 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ ΣΤ2 ΦΥΤΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΙΟΡΔΑΝΗΣ
122 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑΣ Ε ΜΗΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ
123 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑΣ Ε ΡΟΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
124 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΤ ΜΕΜΑ ΡΑΦΑΕΛ
125 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΡΔΑΜΑ ΣΤ ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

spot_img

Εγγραφείτε

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Παραλάβετε καθημερνά την εφημερίδα Ενημέρωση στο σπίτι ή στο γραφείο

Τελευταίες Δημοσιεύσεις

error: Το περιεχόμενο προστατεύεται!!