11 C
Amaliáda
Κυριακή, 3 Μαρτίου, 2024
ΑρχικήΕιδήσειςΚοινωνίαΔράσεις και εκδηλώσεις σήμερα στην Ηλεία

Δράσεις και εκδηλώσεις σήμερα στην Ηλεία

Σχετικές ιστορίες

Η “Συνάντηση της Δευτέρας” στη Βιβλιοθήκη Αμαλιάδας

Την Δευτέρα 4 Μαρτίου 2024 και ώρα 11:00 το...

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στα τοπικά πρωταθλήματα

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΕΙΑΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΞενοφών Κρεστένων - Ηλειακός Λεχαινών 4-1Λευκός...

Εγγραφές μαθητών στην Α’ Τάξη Δημοτικών Σχολείων της Ηλείας

Οι αιτήσεις εγγραφών στην Α΄ Τάξη των Δημοτικών Σχολείων...

Νέο μηχάνημα πλύσης κάδων απορριμμάτων στο Δήμο Ανδρίτσαινας – Κρεστένων

Σημαντική συμβολή προς την κατεύθυνση της προστασίας του περιβάλλοντος...
spot_img

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

  • Η Ακρώρεια OCA διοργανώνει την πρώτη πεζοπορία της νέας χρονιάς στα Λάμπεια όρη και κόβει την πίτα της (8:30 π.μ.)
  • Το Μουσικό Σχολείο Βαρθολομιού διοργανώνει βραδιά με έντεχνα τραγούδια στο «Ρετρό» στην Αμαλιάδα (10:00 μ.μ.)

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

  • Κόροιβος Αμαλιάδας – Υπερίων Αμαλιάδας για το πρωτάθλημα μπάσκετ της Β’ Κατηγορίας Παίδων της ΕΣΚΑ-Η (11:00 π.μ.)
  • Νέος Ατρόμητος Λασταιίκων – Πέλοπας Πελοπίου για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου του 1ου Ομίλου της Γ’ Κατηγορίας Ηλείας (11:00 π.μ.)
  • Αλφειονίδα Αλφειούσας Αλφειός Επιταλίου για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου του 1ου Ομίλου της Γ’ Κατηγορίας Ηλείας (11:00 π.μ.)
  • Ολυμπιακός Ζαχάρως – Π.Α.Σ Πύργος για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου του 1ου Ομίλου της Γ’ Κατηγορίας Ηλείας (11:00 π.μ.)
  • Αργοναύτης Κατακώλου – Κεραυνός Βρίνας για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου του 1ου Ομίλου της Γ’ Κατηγορίας Ηλείας (11:00 π.μ.)
  • Αετός Κέντρου – Λέοντες Αμαλιάδας για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου του 2ου Ομίλου της Γ’ Κατηγορίας Ηλείας (11:00 π.μ.)
  • Ίφιτος Καλυβίων Ήλιδας – Α.Π.Ο. Κουρτεσίου για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου του 2ου Ομίλου της Γ’ Κατηγορίας Ηλείας (11:00 π.μ.)
  • Κόροιβος Αμαλιάδας – Απολλωνιάδα Πάτρας για το πρωτάθλημα μπάσκετ παίδων της Α’ Κατηγορίας της ΕΣΚΑ-Η (1:00 μ.μ.)
  • Ολυμπιακός Σαβαλίων – Ξενοφών Κρεστένων για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου της Α’ Κατηγορίας Ηλείας (3:00 μ.μ.)
  • Απόλλων Νέας Φιγαλείας – Λευκός Αστέρας Σκουροχωρίου για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου της Α’ Κατηγορίας Ηλείας (3:00 μ.μ.)
  • Θύελλα Πύργου – Αστέρας Αμαλιάδας για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου της Α’ Κατηγορίας Ηλείας (3:00 μ.μ.)
  • Πρόοδος Σαλμώνης – Μυρσιναϊκός Μυρσίνης για την 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου της Β’ Κατηγορίας Ηλείας (3:00 μ.μ.)
  • Κεραυνός Χειμαδιού – Α.Ο. Μακρισίων για την 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου της Β’ Κατηγορίας Ηλείας (3:00 μ.μ.)
  • Α.Ο. Κάστρου – Κένταυρος Σωστίου για την 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου της Β’ Κατηγορίας Ηλείας (3:00 μ.μ.)
  • Διγενής Χαριάς – Ηλειακός Βαρθολομιού για την 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου της Β’ Κατηγορίας Ηλείας (3:00 μ.μ.)
  • Υπερίων Αμαλιάδας – Πανωλενειακός Καράτουλα για το πρωτάθλημα μπάσκετ Β’ Κατηγορίας – 2ος Όμιλος της ΕΣΚΑ-Η (3:00 μ.μ,)
  • Ίφιτος Πύργου – Ηρακλής Πύργου για το πρωτάθλημα μπάσκετ παίδων της Β’ Κατηγορίας – 3ος Όμιλος της ΕΣΚΑ-Η (5:30 μ.μ.)
  • Γ.Σ. Σκιλλούντος Κρεστένων – Α.Ε. Βαρθολομιού για το πρωτάθλημα μπάσκετ παίδων της Β’ Κατηγορίας – 3ος Όμιλος της ΕΣΚΑ-Η (5:30 μ.μ.)\
  • Γ.Σ. Γαστούνης – Αετός Πάτρας για το πρωτάθλημα μπάσκετ της Β’ Κατηγορίας ΕΣΚΑ-Η (8:00 μ.μ.)
spot_img

Εγγραφείτε

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Αποκτήστε πλήρη πρόσβαση στο περιεχόμενό μας

- Παραλάβετε καθημερνά την εφημερίδα Ενημέρωση στο σπίτι ή στο γραφείο

Τελευταίες Δημοσιεύσεις

error: Το περιεχόμενο προστατεύεται!!